Scroll Top

HİZMETLER

kurgu & montaj

Film, dizi, reklam, tanıtım gibi çekilmiş görüntülerin kurgusu önemlidir. Elinizde çekilmiş en iyi görüntüler olabilir. Fakat iyi bir kurgu yapılmazsa ve ruh verilmezse çekilmiş en iyi görüntüler çöpe gidecektir. Bu işi Profesyonel anlamda yaptırmak istiyorsanız BİZİ ARAYIN. Profesyonel bakış açısıyla çekilmiş görüntülerinizi en iyi şekilde filminizi, reklamınızı, tanıtımınızı kurgulayalım.

grafik tasarım

Firmanızı kurumsallaştırmak ve dünyaya açılmak istiyorsanız sizi anlatan görsel reklamlarınız akılda kalıcı olmalı. Bu işi Profesyonel anlamda yaptırmak istiyorsanız BİZİ ARAYIN. Profesyonel bakış açısı ve çarpıcı tasarımlar ile kurumunuzu dünyaya tanıtıyoruz.

web tasarım

Firmanızı kurumsallaştırmak ve dünyaya açılmak istiyorsanız mutlaka bir web siteniz olmalı. Bu işi Profesyonel anlamda yaptırmak istiyorsanız BİZİ ARAYIN. Kaliteli yönetim paneliyle her şeyi kontrolünüze alın otomatik güncelleme ve sosyal ağ hizmetleriyle kurumunuzu dünyaya tanıtın.

ses miksaj

Video kurgusu ne kadar önemli ise seslendirme, müzik ve dublaj miksajı o kadar önemlidir. Videolarınızın seslendirmesini profesyonel sesler ile seslendirelim. 15 senelik tecrübemiz ile miksajını yaparak sizlere kurumsal bir içerik üretim. Bizi tercih edin kaliteyi yakalayın.

fotoğraf çekimi

Ürünlerinizi tanıtmak ve dünyaya açılmak istiyorsanız profesyonellerle çalışmalısınız. Ürününüz ne kadar kaliteli olursa olsun web sitenize koyduğunuz fotoğraflar ne kadar kaliteliyse o kadar kurumsal bir firmanızdır. Bu işi kaliteli yaptırmak istiyorsanız BİZİ ARAYIN. Fotoğraflarınızı özel çekimler ve efektlerle kadrajlayıp kurumunuzu dünyaya tanıtıyoruz.